AIR VIP, s.r.o. MENU

INDONÉSIE - BALI

Náš tým v Indonésii pracoval. Bydleli jsme na Bali jeden rok. Zkušenosti máme proto nenahraditelné. V případě zájmu létáme nejen na Bali s našimi klienty jako průvodci. Většinou se tak děje v případě, že se jedná o skupinu cestovatelů (9 a více). Zajišťujeme pro naše zákazníky zajímavé, exkluzivní výlety za poznáním. Vhodné vycestovat do Indonésie je ihned. Hotely si můžete rezervovat sami, nebo vám s ubytováním můžeme pomoci. Na Bali máme k dispozici i soukromé ubytování, které vám můžeme věrohodně popsat.

Kontakt na soukromé ubytování v Denpasaru, Bali: +62 812 4679 8473 i WhatsApp.

Rozhodnutí je pouze na vás. My vám rádi zajistíme třeba jen letenky. Cestu letadlem do Denpasaru vám také rádi zpříjemníme. Doporučíme nejvhodnější lety i letecké společnosti. Umíme to. Vyznáme se v tom. Máme bohaté praktické zkušenosti.

Registrujte se u nás. K ničemu se tím nezavazujete. Po registraci se vám sami ozveme maximálně jednou, pokud si nebudete přát jinak. Zajišťujeme pro naše zákazníky ty nejlepší letenky, ale i ubytování.

TICKETS ONLINE
Navíc poskytujeme cestovní pojištění. Vše ve shodě s individuálními potřebami a nároky vás, našich zákazníků. Neváhejte se na nás obrátit! Čím dříve to uděláte, tím výhodnější to pro vás bude. O tom vůbec nepochybujte!


Jak se na Bali dostanete?

Doporučujeme Vám, abyste se obrátili na nás s požadavkem na rezervaci letenky. Letecké spojení si přesto po řádném ověření vaší totožnosti a dodržení našich pravidel můžete vyhledávat, rezervovat a kupovat sami online:

LETENKY ONLINE LETENKY ON-LINE

LETENKY ON-LINE

Cesta na Bali trvá přibližně 18 hodin a je minimálně na jeden přestup. Tedy pokud nezvolíte let soukromým letadlem, který trvá přibližně 13 hodin bez přestupu. To samozřejmě umíme také.


TICKETS ONLINE

Následné zážitky za podniknutí cesty do Indonésie určitě za to stojí. Prozrazuje to úsměv našich klientů a přátel!


NAHORU

NAHORU