AIR VIP, s.r.o. MENU

FILIPÍNY - CEBU

Náš tým na Filipínách pracoval. Bydleli jsme tam dva roky. Zkušenosti máme proto nenahraditelné. V případě vážného zájmu létáme nejen na Filipíny s našimi klienty jako průvodci. Většinou je tomu tak v případě skupiny nad 9 cestovatelů. Připravujeme zajímavé, exkluzivní výlety za poznáním. Hotely si můžete rezervovat sami, anebo vám s ubytováním pomůžeme. Rozhodnutí je pouze na vás. My vám každopádně nabídneme zajištění letenek. Výběr vhodného dopravce pro cestu na Filipíny vám doporučíme a zajistíme dle vašich potřeb a nároků. Umíme to, máme potřebné zkušenosti.

Registrujte se u nás. K ničemu se tím nezavazujete. Po registraci se vám sami ozveme maximálně jednou, nebudete-li požadovat jinak. TICKETS ONLINEZprostředkováváme cestovní pojištění. Vše ve shodě s individuálními potřebami a nároky vás, našich zákazníků. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím služby WhatsApp, a nebo se u nás zastavte. Čím dříve to uděláte, tím výhodnější to pro vás bude. O tom vůbec nepochybujte!


Jak se na Filipíny dostanete?

Doporučujeme Vám, abyste se obrátili na nás s požadavkem na rezervaci letenek. Letecké spojení si přesto po řádném ověření Vaší totožnosti a dodržení našich pravidel můžete vyhledávat, rezervovat a kupovat sami online. Viz níže.

LETENKY ONLINE LETENKY ON-LINE
LETENKY ON-LINE

Cesta na Filipíny z Prahy aerolinkou trvá přibližně 18 hodin a je minimálně na jeden přestup. Tedy pokud nezvolíte let soukromým letadlem, který trvá přibližně 12 hodin, a je bez přestupu. To samozřejmě umíme také. Následné zážitky za podniknutí vaší cesty zcela nepochybně stojí!


TICKETS ONLINE


NAHORU

NAHORU